5 Simple Techniques For لوازم یدکی هیوندای

دفتر مرکزی هیوندای موتور در شهر سئول قرار دارد و بزرگترین کارخانه یکپارچه تولید خودرو در جهان متعلق به شرکت هیوندای موتور و در شهر اولسان قرار دارد.

۷۷,۰۰۰ تومان افزودن به سبد خرید بارگذاری محصولات بیشتر طراحی کشویی بارگذاری

شاتون بین پیستون و میل لنگ قرار می‌گیرد و وظیفه اصلی آن این است که حرکت خطی پیستون را به حرکت چرخشی میل لنگ تبدیل کند. در واقع باعث ایجاد یک گشتاور چرخشی در موتور خوردو هیوندا می‌شود و در زمان حرکت باعث ایجاد تعادل می‌شود.

آزرا یکی از لوکس ترین خودروهای شرکت هیوندای است، به دلیل کیفیت بالایی که در تولید قطعات یدکی این خودرو به کار رفته است پیدا کردن لوازم یدکی هیوندا آزرا اورجینال در بازار بیرون کاری سخت با هزینه بالاست.

این فروشگاه تمام قطعات یدکی هیوندای را با کد اختصاصی به فروش می‌رساند.

اگر مشکلی برای این قطعه ی مهم پیش بیاید، ماشین به طور درست حرکت نمی کند.

هنگام ترمز این قابلیت به میزان زیادی روی توقف سریع‌تر خودرو هیوندا تاثیرگذار است. لازم به ذکر است که لنت ترمز باید ضریب اصطکاک بالایی داشته باشد و با تغییر درجه حرارت خاصیت خود را حفظ نماید. یکی از نشانه‌های خرابی لنت ترمز جلو خودرو هیوندا ایجاد صدای زیاد در زمان ترمز کردن است. از دیگر نشانه‌های خرابی این قطعه، کشیده شدن خودرو به یک سمت در زمان ترمز کردن و پایین رفتن بیش از حد پدال ترمز است.

در این‌صورت می‌توانید قطعه جنیون را برای اتومبیل خود خریداری کنید. به یاد داشته باشید که اگرچه خرید قطعات و لوازم یدکی تقلبی ساده‌تر است؛ اما تأثیر منفی آن در ماشین شما به مرور بروز خواهد کرد.

شما می‌توانید لوازم یدکی مورد نیاز خود را با کد اختصاصی از این مرکز خریداری نمایید.

حداکثر چسبندگی مناسب همه فصل‌ها عملکرد پایدار و عالی لاستیک فابریک: مازراتی گیبلی، نیسان مورانو، میتسوبیشی اوتلندر، کیا سورنتو، سانگ یانگ تیوولی

خودرو ها بعد از مدتی که مورد استفاده قرار می‌گیرند دچار مشکل و خرابی می‌شوند، از آن‌جا که خودروی هیوندای خارجی است و تمام قطعات آن باید وارد شود پیدا کردن مدل اصلی لوازم یدکی هیوندا در بازار کمی سخت شده است.

از همین رو اگر لوازم یدکی جنیون هیوندای به قیمت بالاتر فروخته شود؛ نمی‌تواند خریداران را برای خرید لوازم یدکی اصلی ترغیب کند.

به تمامی نقاط ایران به صورت زمینی و هوایی قطعات هیوندا کالا ها ارسال می شوند

همچنین با اطلاع‌رسانی درست و دقیق بتواند به مشتریان کمک کند تا اجناس اصل را از تقلبی تشخیص دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *